english version

Aktualności


Wynajem samochodu z kierowcą - praktyczne rozwiązanie, czy zbędny luksus?

Dobra wypożyczalnia samochodów stara się pozyskać klientów na wiele sposobów. Jednym z ciekawszych punktów oferty jest wynajem samochodu z kierowcą. Rozwiązanie to okazuje się bardzo korzystne w licznych sytuacjach zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Na pierwszy rzut oka może ono wydawać się jednak dość ekstrawaganckie. Powstaje pytanie, czy wynajęcie samochodu to zbędny luksus czy praktyczne rozwiązanie? Dowiedz się i sprawdź czy warto wynająć samochód z kierowcą!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem samochodu w czasach koronawirusa - czy jest to bezpieczne?

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną, coraz więcej osób zwraca uwagę na zasady higieny. Wynajem samochodu w czasach koronawirusa jest dużo bezpieczniejszy pod tym względem niż podróż transportem publicznym. Firmy oferujące usługi wynajmu przykładają dużą wagę do dezynfekcji samochodów. Jednak także klient wypożyczający auto musi przystosować się do panujących norm i restrykcji. Na co zwrócić uwagę wynajmując samochód i aktywnie przemieszczając się nim w terenie?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem samochodu na weekend - kiedy warto?

Planujesz krótki wypad za miasto? Wynajem samochodu na weekend to dobra opcja dla osób, które lubią czuć się niezależne. Wypożyczalnia samochodów to miejsce, w którym możesz skorzystać z usługi, jaką jest wynajem krótkoterminowy. Pozwoli Ci to wypożyczyć samochód wyłącznie na weekend lub kilka dni. Sprawdź, kiedy warto wynająć samochód na weekend.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem busa - na co zwrócić uwagę? Co warto wiedzieć?

Wynajem busa na wakacje, wyjazd służbowy, ale i okazjonalnie – na większe spotkania rodzinne i uroczystości, może być doskonałym rozwiązaniem, które zapewni wygodę, bezpieczeństwo i… oszczędność środków. Dużo wygodniej i taniej jest bowiem zabrać w podróż wszystkich jednym, dużym autem. To zdecydowanie bardziej opłacalna opcja niż w przypadku wyjazdu na kilka samochodów. Wynajem busa na wakacje może okazać się również dobrą opcją dla rodzin wielodzietnych.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Kiedy warto wypożyczyć samochód dostawczy?

Coraz więcej osób prywatnych, ale też firm (dużych i małych), zamiast inwestować we własny samochód, lub całą flotę pojazdów, decyduje się na wypożyczenie samochodu. Szczególną popularnością cieszą się duże samochody dostawcze. Kiedy warto wypożyczyć samochód dostawczy? O czym musisz wiedzieć przed podjęciem takiej decyzji?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

80-852 Gdańsk ul. Dyrekcyjna 6
+48 58-721-32-33
+48 790-45-95-95
gdansk@autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

53-333 Wrocław ul. Powst. Śląskich 114
+48 501-212-378
+48 71-793-09-75
kontakt@autocash24.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice inne lokalizacje
Rezerwuj rezerwuj samochód