english version

Wypożyczalnia samochodów sportowych

Wypożyczalnia samochodów sportowych

Autocash to firma z bardzo rozbudowaną flotą pojazdów. Zajmujemy się m. in. wynajmem aut sportowych. Każdy kierowca lubiący sportową samochodową adrenalinę, powinien nas odwiedzić. Nasza wypożyczalnia sportowych samochodów ma mu bowiem wiele do zaoferowania.

 

Na rynku funkcjonuje co najmniej kilka wypożyczalni samochodów sportowych. Dlaczego warto skorzystać akurat z usług Autocash? Przede wszystkim ze względu na renomę, jaką nasza firma wypracowała sobie na polskim rynku.

Wynajem aut sportowych

W naszych garażach stoją nie tylko auta osobowe, dostawcze i luksusowe, które wynajmujemy we wszystkich oddziałach na terenie całego kraju. W ofercie naszej wypożyczalni sportowych samochodów znajdują się też m. in. Mercedes SLK cabrio oraz Toyota GT86. Klikając na nazwę tych samochodów, zostaniecie Państwo przekierowani bezpośrednio do strony z jego specyfikacją oraz formularzem rezerwacyjnym.

Warunki najmu

W Autocash oferujemy wynajem na praktycznie dowolny czas. Jeśli chcecie Państwo po prostu przejechać się danym samochodem lub przetestować go przed zakupem, warto zdecydować się na wynajem krótkoterminowy (jedno- lub kilkudniowy). Osobom, które chciałyby jeździć którymś z tych aut dłużej (np. przez całe wakacje) oferujemy natomiast wynajem długoterminowy. Im dłuższa umowa, tym cena za wynajem jest niższa. Wynajem auta sportowego jest możliwy na terenie całej Polski – nie tylko w miastach, w których posiadamy swoje oddziały. Nasze punkty odbioru samochodów funkcjonują bowiem w każdym mieście powiatowym.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód