english version

Wynajem samochodu z kierowcą

Wynajem samochodu z kierowcą

W naszej wypożyczalni samochodów udostępniamy bardzo szeroką gamę różnych usług. U nas możliwy jest wynajem krótkoterminowy i długoterminowy różnych aut. Ale to jeszcze nie wszystko. Oferujemy także wynajem samochodów z kierowcą.

 

Wynajęcie samochodu z kierowcą to usługa skierowana do najbardziej wymagających Klientów. Łączy się najczęściej z wypożyczeniem auta luksusowego. Jak wygląda ona w szczegółach?

Samochód do ślubu

Z wynajęcia samochodu z kierowcą najczęściej korzystają Pary Młode. W dniu ślubu często chcą sobie zagwarantować spokój oraz bezpieczeństwo. Dlatego prowadzenie swojego samochodu powierzają innej osobie. W naszej wypożyczalni samochodów luksusowych można szybko i łatwo wypożyczyć odpowiedni model auta. Co więcej, za kierownicą może usiąść właśnie nasz kierowca. W profesjonalny sposób zadba on o to, by przejazd Pary Młodej był przyjemny i bezproblemowy.

Transport na lotnisko

Nasza wypożyczalnia świadczy także usługi w zakresie transportu z lotniska oraz na lotnisko. Opcja ta jest dostępna także na dworcach. Z racji tego, że jesteśmy firmą z biurami na terenie całego kraju, można z niej skorzystać w praktycznie każdym mieście. Bez problemu zorganizujemy Państwa transfer do hotelu, do domu czy na spotkanie biznesowe. Z oferty tej często korzystają także firmy, które oczekują ważnych odwiedzin. Wysłanie po gości typu VIP samochodu z prywatnym kierowcą wygląda bowiem dużo bardziej profesjonalnie, niż zamówienie taksówki.

Jak skorzystać?

Wystarczy skontaktować się z którymś z naszych biur. Nasz pracownik dopełni z Państwem wszelkich formalności.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód