english version

Wynajem samochodów sportowych w całej Polsce

Wynajem samochodów sportowych w całej Polsce

Wynajem samochodów sportowych pozwoli Państwu na czerpanie najlepszych wrażeń z jazdy. W swojej ofercie posiadamy modele pojazdów, które zdecydowanie zapewnią dopływ adrenaliny. Posiadamy oddziały rozlokowane po całej Polsce, dzięki czemu możemy dostarczyć pojazd do niemal każdego punktu na terenie kraju. Zachęcamy do wypełnienia formularza rezerwacji - z pewnością nie będą Państwo zawiedzeni.

Obszar działania wypożyczalni

Wynajem samochodów sportowychUmożliwiamy wynajem samochodów sportowych na terenie całej Polski. Nasze oddziały są rozlokowane w miastach takich jak Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Wrocław oraz Poznań - z tych miejsc możemy dostarczyć auto na lotnisko, przed hotel lub pod Państwa dom.

Oferowane przez nas samochody mogą zostać wynajęte w formie krótkoterminowej - na okres od 1 dnia do kilku miesięcy. Natomiast w przypadku, gdy potrzebują Państwo auta na stałe, proponujemy długoterminowy wynajem. Rozwiązanie to sprawdzi się szczególnie w przypadku samochodów sportowych o wysokiej wartości - będą Państwo mogli korzystać z auta z najwyższej półki, bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy w jego zakup.

W celu odebrania samochodu należy dokonać rezerwacji - mogą to Państwo zrobić na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Wynajem samochodów sportowych - wybór pojazdów

Wśród naszych samochodów mogą Państwo znaleźć niezwykle interesujące modele. Toyota GT86 to propozycja dla amatorów dynamicznej jazdy. Pojazd posiada silnik o mocy 200 KM, dzięki czemu z pewnością każdy doceni jego przyspieszenie oraz osiągi na drodze. Samochód posiada wyposażenie z najwyższej półki, dlatego też zapewnia komfortową jazdę.

Dla zwolenników kabrioletów proponujemy niezwykle atrakcyjnego Mercedesa SLK. Ten samochód sprawdzi się przede wszystkim w ciepłe letnie dni, gwarantując niezapomniane przeżycia. Mercedes pozwoli na wywarcie świetnego wrażenia, dlatego też może być wypożyczony także do sesji zdjęciowej lub w celu przewozy Pary Młodej do ślubu.

Decydując się na wynajem samochodów sportowych z pewnością nie będą Państwo zawiedzeni. Proponujemy również szeroką ofertę luksusowych aut, które zapewniają wysoki poziom komfortu. Dzięki naszej szerokiej ofercie z pewnością odnajdą Państwo auto, które będzie pozwalać na coś więcej niż jedynie szybkie przemieszczanie się pomiędzy danymi punktami.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód