english version

Kiedy przydaje się wynajem busów? Śląsk - oferta

Kiedy przydaje się wynajem busów? Śląsk - oferta

Szukają Państwo firmy oferującej wynajem busów? Śląsk to obszar, na którym nie ma najmniejszych problemów ze skorzystaniem z tego typu usług - mamy tam swoje lokalne biuro oraz prowadzimy liczne punkty wynajmu. Wypożyczony bus będzie doskonały zarówno w prywatnym, jak i komercyjnym zastosowaniu. Chętnie pomożemy wybrać rozwiązanie, które sprosta Państwa oczekiwaniom.

Większe auto - o wiele wygodniej

Wynajem busów ŚląskZawsze wtedy, kiedy potrzeba przejechać pomiędzy dwoma punktami w więcej niż 5 osób pojawia się problem. W takich sytuacjach konieczna jest podróż z wykorzystaniem przynajmniej dwóch samochodów osobowych. Do tego dochodzi kwestia przewozu bagażu oraz niedostatecznej ilości miejsca w pojazdach. Jednak wcale nie musi tak być - wystarczy zdecydować się na wynajem busów. Śląsk to przykład obszaru, na którym świadczymy swoje usługi. W związku z tym przebywając zarówno w Katowicach, jak i np. Zabrzu, Gliwicach czy Rybniku, mogą Państwo skorzystać z naszej oferty.

Wynajem busów - Śląsk: oferta dla biznesu

Istnieją pewne rodzaje biznesu, w których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez pojemnego busa. Na szczęście obecnie firmy doskonale zdają sobie sprawy, że zakup auta nie jest jedynym rozwiązaniem pozwalającym na pełne korzystanie z niego. Zachęcamy do skorzystania z opcji wynajmu długoterminowego, dzięki której będą Państwo mogli mieć do dyspozycji pojemnego busa bez konieczności ponoszenia kosztów jego zakupu. Co więcej - nasza flota samochodów jest bardzo zróżnicowana - oferujemy zarówno 7-osobowe modele (takie jak Volkswagen Sharan czy Dodge Grand Caravan), jak również busy mogące pomieścić do 9 pasażerów - np. Renault Trafic Long. W związku z tym bez problemu odnajdą Państwo auto odpowiednie do danego zastosowania.

Liczymy na to, że zainteresował Państwa oferowany przez nas wynajem busów. Śląsk jest obszarem, na którym jesteśmy w stanie dostarczyć auto pod niemal dowolny adres. Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo auta w centrum Katowic czy też w Raciborzu - wystarczy nas o tym poinformować, a samochód będzie czekać we wskazanym punkcie. 

Służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług także w innych miejscach Polski - nasze oddziały znaleźć można np. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu czy Gdańsku.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Oddziały firmy Autocash

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

80-852 Gdańsk ul. Dyrekcyjna 6
+48 58-721-32-33
+48 790-45-95-95
gdansk@autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

53-333 Wrocław ul. Powst. Śląskich 114
+48 501-212-378
+48 71-793-09-75
kontakt@autocash24.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice inne lokalizacje
Rezerwuj rezerwuj samochód